SHOWBIZ

Goldit a po ia kontrollon telefonin gruaja

A ia kontrollon telefonin gruaja Goldit?

Reperi Gold Ag për vite me radhë ka qenë i përfolur për stilin e muzikës së tij, kryesisht këngët patriotike.

Publiku nuk ka ditur dhe shumë për reperin, pasi që jetën private e ka mbajtur çdo herë të mbyllur hermetikisht, tek sa krejt vonë iu zbulua lidhja me vajzën gjilanase Ermira Shkodrën, shkruan Kosovarja.

Nuk vonoi shumë dhe në media qarkulluan lajmet se Goldi u fejua, e disa muaj më vonë edhe u martua me një ceremoni private.

Siç dihet pas martesës gjërat mes çiftit fillojnë e ndryshojnë.

Se a është xheloze Ermira mund ta vëreni në këtë imazh ku shfaqen kokë me kokë me Goldin duke shikuar në telefonin e tij.

Loading...

A ia kontrollon telefonin gruaja Goldit?

Reperi Gold Ag për vite me radhë ka qenë i përfolur për stilin e muzikës së tij, kryesisht këngët patriotike.

Publiku nuk ka ditur dhe shumë për reperin, pasi që jetën private e ka mbajtur çdo herë të mbyllur hermetikisht, tek sa krejt vonë iu zbulua lidhja me vajzën gjilanase Ermira Shkodrën, shkruan Kosovarja.

Nuk vonoi shumë dhe në media qarkulluan lajmet se Goldi u fejua, e disa muaj më vonë edhe u martua me një ceremoni private.

Siç dihet pas martesës gjërat mes çiftit fillojnë e ndryshojnë.

Se a është xheloze Ermira mund ta vëreni në këtë imazh ku shfaqen kokë me kokë me Goldin duke shikuar në telefonin e tij.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Goldit a po ia kontrollon telefonin gruaja Goldit a po ia kontrollon telefonin gruajaRating: 5.0
To Top