SHOWBIZ

Granit Gjaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i përfolur

Loading...

Futbolliti i kosovar, Granit Gjaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i përfolur në publik.

Ata tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell KosovaToday.

Çifti janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos Leonita.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku ata të dy shfaqen më të dashuruar se kurrë./KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Granit Gjaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i përfolur Granit Gjaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i përfolurRating: 5.0
To Top