SHQIPERIA

Greqi, vajza shqiptare zhduket pa lënë gjurmë, mesazhi i fundit i saj (Foto)

Një vajzë e re shqiptare është zhdukur pa gjurmë në zonën e Kretës në Greqi.Bëhet fjalë për një 18-vjeçare me emrin Esperanca Mustafa, e gjatë rreth 1.55.
E reja është zhdukur qysh prej mëngjesit të 3 nëntorit dhe nuk ka asnjë gjurmë prej saj.Të shqetësuar familjarët kënë bërë denoncim në polici, duke opublikuar edhe fotografinë e saj.
Esperanca ka qenë e veshur me tuta dhe atlete të zeza si dhe një bluzë sportive në momentin e zhdukjes.Mesazhi i fundit që ka lënë ajo para se të dilte nga shtëpia ishte se do të shkonte në parukeri.

Loading...

Një vajzë e re shqiptare është zhdukur pa gjurmë në zonën e Kretës në Greqi.Bëhet fjalë për një 18-vjeçare me emrin Esperanca Mustafa, e gjatë rreth 1.55.

E reja është zhdukur qysh prej mëngjesit të 3 nëntorit dhe nuk ka asnjë gjurmë prej saj.Të shqetësuar familjarët kënë bërë denoncim në polici, duke opublikuar edhe fotografinë e saj.

Esperanca ka qenë e veshur me tuta dhe atlete të zeza si dhe një bluzë sportive në momentin e zhdukjes.Mesazhi i fundit që ka lënë ajo para se të dilte nga shtëpia ishte se do të shkonte në parukeri.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Greqi, vajza shqiptare zhduket pa lënë gjurmë, mesazhi i fundit i saj (Foto) Greqi, vajza shqiptare zhduket pa lënë gjurmë, mesazhi i fundit i saj (Foto)Rating: 5.0
To Top