SHOWBIZ

Gresa e Besiana dalin së bashku për kafe, të dyja po duken si zonja të vërteta

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo.

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Gresën dhe të dyja po duken tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo.

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Gresën dhe të dyja po duken tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gresa e Besiana dalin së bashku për kafe, të dyja po duken si zonja të vërteta Gresa e Besiana dalin së bashku për kafe, të dyja po duken si zonja të vërtetaRating: 5.0
To Top