SHOWBIZ

Gresa e Shyhretes i lë të gjitha ‘nën’ hije me pamjen e fundit

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gresa e Shyhretes i lë të gjitha ‘nën’ hije me pamjen e fundit Gresa e Shyhretes i lë të gjitha ‘nën’ hije me pamjen e funditRating: 5.0
To Top