SHOWBIZ

Gresa lajmërohet nga Stambolli, merr gjithë vëmendjen ky detaj

Gresa Behluli është një prej këngëtareve më të përfolura për momentin në publikun kosovar.

Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin e këngëtareve me të pëlqyera shqiptare.

Krahas muzikës ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Së fundi, Gresa ka shkuar në Stamboll dhe nga atje po sjell imazhe të shumta.

E në fotot e publikuara, është veshja e Gresës ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Gresa Behluli është një prej këngëtareve më të përfolura për momentin në publikun kosovar.

Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin e këngëtareve me të pëlqyera shqiptare.

Krahas muzikës ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Së fundi, Gresa ka shkuar në Stamboll dhe nga atje po sjell imazhe të shumta.

E në fotot e publikuara, është veshja e Gresës ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gresa lajmërohet nga Stambolli, merr gjithë vëmendjen ky detaj Gresa lajmërohet nga Stambolli, merr gjithë vëmendjen ky detajRating: 5.0
To Top