SHOWBIZ

Gresa publikon foto nga shtrati, me këtë detaj i befasoi të gjithë

Gresa Behluli po vazhdon të jetë një nga më të përfolurat e estradës.

Është jeta e saj private ajo që e bën shumë të komentuar krahas asaj profesionale, përcjell ORAinfo.

Gresa nuk heziton të jetë aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale dhe ndjekësit e saj janë të shumtë.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto nga shtrati.

E ai që mori gjithë vëmendjen është grimi që Gresa nuk e ka larguar as para gjumit./ORAinfo/

Loading...

Gresa Behluli po vazhdon të jetë një nga më të përfolurat e estradës.

Është jeta e saj private ajo që e bën shumë të komentuar krahas asaj profesionale, përcjell KosovaToday.

Gresa nuk heziton të jetë aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale dhe ndjekësit e saj janë të shumtë.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto nga shtrati.

E ai që mori gjithë vëmendjen është grimi që Gresa nuk e ka larguar as para gjumit. /KosovaToday/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gresa publikon foto nga shtrati, me këtë detaj i befasoi të gjithë Gresa publikon foto nga shtrati, me këtë detaj i befasoi të gjithëRating: 5.0
To Top