SHOWBIZ

Grimerja e bëri ‘kukull’ Lulen, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Lule Mustafa është motra më e vogël e Motrave Mustafa.

Ajo është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Atë e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka postuar disa imazhe ku shihet se grimerja e ka bërë ‘kukull’, mirpëo, flokët e saj të lagura morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Lule Mustafa është motra më e vogël e Motrave Mustafa.

Ajo është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Atë e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka postuar disa imazhe ku shihet se grimerja e ka bërë ‘kukull’, mirpëo, flokët e saj të lagura morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Grimerja e bëri ‘kukull’ Lulen, por ky detaj mori gjithë vëmendjen Grimerja e bëri ‘kukull’ Lulen, por ky detaj mori gjithë vëmendjenRating: 5.0
To Top