SHOWBIZ

Gruaja e Sabri Fejzullahut ndihet ende si vajzë e re, bën këtë ndryshim të papritur në pamje

Nera Fejzullahu është gruaja e ikonës së këngës shqipe, Sabri Fejzullahut.

Ata së bashku me familjen e tyre, përbëjnë një ndër familjet më të përfolura shqiptare, shkruan ORAinfo.

Pavarësisht moshës, Nera është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga më të ndryshmet.

Sot përmes një fotografie ajo ka treguar se ka rregulluar thonjët e duarve dhe të këmbëve.

Duket se Nera Fejzullahu ende ndihet si vajzë e re./ORAinfo/

Loading...

Nera Fejzullahu është gruaja e ikonës së këngës shqipe, Sabri Fejzullahut.

Ata së bashku me familjen e tyre, përbëjnë një ndër familjet më të përfolura shqiptare, shkruan ORAinfo.

Pavarësisht moshës, Nera është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga më të ndryshmet.

Sot përmes një fotografie ajo ka treguar se ka rregulluar thonjët e duarve dhe të këmbëve.

Duket se Nera Fejzullahu ende ndihet si vajzë e re./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Gruaja e Sabri Fejzullahut ndihet ende si vajzë e re, bën këtë ndryshim të papritur në pamje Gruaja e Sabri Fejzullahut ndihet ende si vajzë e re, bën këtë ndryshim të papritur në pamjeRating: 5.0
To Top