SHOWBIZ

Harrojeni Loredanën, shoqja e saj bukuroshe po i “çmend” të gjithë

Kjo është shoqja bukuroshe e Loredanes.

Loredana Zefi është ndër emrat më të përfolur të shoëbizit shqiptar, kjo për shkak të të gjitha rrethanave në jetën e saj private, por jo vetëm, shkruan “Kosovarja”.

Loredana së fundi ka marrë pjesë edhe në “MTV”, ku gjithashtu u shperblye.

Shqiptarja Loredana Zefi, së fundi është bërë një nga emrat më me influencë në muzikën gjermane dhe jo vetëm. Ajo, ndonëse jeton në Zvicër, muzika e saj dëgjohet kryesisht në Gjermani, shkruan “Kosovarja”.

A e dini se kush është shoqja e ngushtë e Loredanes? Ajo, është artistja bukuroshe me emër e njohuri si Missgamour.

Loading...

Kjo është shoqja bukuroshe e Loredanes.

Loredana Zefi është ndër emrat më të përfolur të shoëbizit shqiptar, kjo për shkak të të gjitha rrethanave në jetën e saj private, por jo vetëm, shkruan “Kosovarja”.

Loredana së fundi ka marrë pjesë edhe në “MTV”, ku gjithashtu u shperblye.

Shqiptarja Loredana Zefi, së fundi është bërë një nga emrat më me influencë në muzikën gjermane dhe jo vetëm. Ajo, ndonëse jeton në Zvicër, muzika e saj dëgjohet kryesisht në Gjermani, shkruan “Kosovarja”.

A e dini se kush është shoqja e ngushtë e Loredanes? Ajo, është artistja bukuroshe me emër e njohuri si Missgamour.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Harrojeni Loredanën, shoqja e saj bukuroshe po i “çmend” të gjithë Harrojeni Loredanën, shoqja e saj bukuroshe po i “çmend” të gjithëRating: 5.0
To Top