SHOWBIZ

Harrojeni Qëndresën, shoqja e saj e ngushtë është një bukuroshe e vërtetë

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Përmes postimit të fundit ajo ka uruar shoqen e saj për ditëlindje.

Shoqja e Qëndresën qenka një bukuroshe e vërtetë./ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Përmes postimit të fundit ajo ka uruar shoqen e saj për ditëlindje.

Shoqja e Qëndresën qenka një bukuroshe e vërtetë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Harrojeni Qëndresën, shoqja e saj e ngushtë është një bukuroshe e vërtetë Harrojeni Qëndresën, shoqja e saj e ngushtë është një bukuroshe e vërtetëRating: 5.0
To Top