SHOWBIZ

Harroni të gjitha, Ariana mori gjithë vëmendjen në festën e Sarës

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante.

Së fundi, ajo ka qenë e pranishme nëfestën e të dashurës së Ledri Vulës.

E me këtë veshje duket se Ariana e ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante.

Së fundi, ajo ka qenë e pranishme nëfestën e të dashurës së Ledri Vulës.

E me këtë veshje duket se Ariana e ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Harroni të gjitha, Ariana mori gjithë vëmendjen në festën e Sarës Harroni të gjitha, Ariana mori gjithë vëmendjen në festën e SarësRating: 5.0
To Top