SHOWBIZ

Harroni të gjitha, kaq bukur duket Xhensila pa pikë grimi

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, Xhensila ka postuar një foto në Instastory.

E ndonëse pa pikë grimi, ajo duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Loading...

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, Xhensila ka postuar një foto në Instastory.

E ndonëse pa pikë grimi, ajo duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Harroni të gjitha, kaq bukur duket Xhensila pa pikë grimi Harroni të gjitha, kaq bukur duket Xhensila pa pikë grimiRating: 5.0
To Top