SHOWBIZ

Harroni të gjitha nuset, Egzona me dimi e dallam do t’ju lë pa fjalë

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Egzona Muqiqi tani është një emër tejet i përfolur nga publiku dhe mediat rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo tani menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra ku kalon pothuajse shumicën e kohës.

Ndonëse është shumë e angazhuar si në familje ashtu edhe në profesion, Egzona nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në dimi e dallam, e me këtë pamje ajo duket më e bukura nga të gjitha./ORAinfo/

Loading...

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Egzona Muqiqi tani është një emër tejet i përfolur nga publiku dhe mediat rozë, përcjell KosovaToday.

Ajo tani menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra ku kalon pothuajse shumicën e kohës.

Ndonëse është shumë e angazhuar si në familje ashtu edhe në profesion, Egzona nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në dimi e dallam, e me këtë pamje ajo duket më e bukura nga të gjitha. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Harroni të gjitha nuset, Egzona me dimi e dallam do t’ju lë pa fjalë Harroni të gjitha nuset, Egzona me dimi e dallam do t’ju lë pa fjalëRating: 5.0
To Top