SHOWBIZ

Harroni të gjitha nuset, Violetë Kukaj ‘shkëlqen’ e veshur në dallam

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Violeta nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në fustan të arit, e me këtë veshje Violeta po i lë nën hije të gjitha nuset./ORAinfo/

Loading...

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Violeta nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në fustan të arit, e me këtë veshje Violeta po i lë nën hije të gjitha nuset./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Harroni të gjitha nuset, Violetë Kukaj ‘shkëlqen’ e veshur në dallam Harroni të gjitha nuset, Violetë Kukaj ‘shkëlqen’ e veshur në dallamRating: 5.0
To Top