SHQIPERIA

Helmohen nga bombola e gazit, dyshohet për dy të vdekur në Bulqizë

Një ngjarje tragjike është regjistruar në Bulqizë. Dyshohet se dy persona janë helmuar nga bombola e gazit dhe për pasojë kanë humbur jetën.
Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes. Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë.

Loading...

Një ngjarje tragjike është regjistruar në Bulqizë. Dyshohet se dy persona janë helmuar nga bombola e gazit dhe për pasojë kanë humbur jetën.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes. Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Helmohen nga bombola e gazit, dyshohet për dy të vdekur në Bulqizë Helmohen nga bombola e gazit, dyshohet për dy të vdekur në BulqizëRating: 5.0
To Top