SHQIPERIA

“Hëngshin kokat e njëri-tjetrit”/ Pas atentatit ndaj Prokurorit, gazetari paralajmëron Ramën: Trimave u hapet oreksi….

Pas atentatit që i ndodhur dje Prokurorit të Durrësit Arjan Ndojës, gazetari Artan Hoxha ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama.
Hoxha ka reaguar ndaj një deklarate të Ramës, të bërë pak kohë më parë, ku ky i fundit është shprehur:”Kriminelët janë të lutur të hanë kokat e njëri tjetrit.”
Por gazetari shprehet se pasi ata të hanë kokat e njëri-tjetrit, “trimave” u hapet oreksi dhe duan te hane gjithnjë e më shumë një “kokë” më të madhe se e para.
“Sipas standartit te Kryministrit:”Hengshin kokat e njeri-tjetrit”…situata nuk duket aspak per tu shqetesuar…
Por pasi hane kokat e njeri-tjetrit, “trimave” u hapet oreksi dhe duan te hane gjithnje e me shume nje “koke” me te madhe se e para… Ne koken tuaj “trima” dhe beni kujdes me “kokat e medha”…
Atentati ndodhi pasditen e djeshme teksa prokurori Arjan Ndoja po udhëtonte me dy persona të tjerë në automjetin tip “Benz” të llojit fuoristradë me targa ‘AA 333 ZD’, pranë Mbikalimit të Shkozetit. Bashkë me Ndojan kanë mbetur të plagosur edhe ..

Loading...


Pas atentatit që i ndodhur dje Prokurorit të Durrësit Arjan Ndojës, gazetari Artan Hoxha ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama.

Hoxha ka reaguar ndaj një deklarate të Ramës, të bërë pak kohë më parë, ku ky i fundit është shprehur:”Kriminelët janë të lutur të hanë kokat e njëri tjetrit.”

Por gazetari shprehet se pasi ata të hanë kokat e njëri-tjetrit, “trimave” u hapet oreksi dhe duan te hane gjithnjë e më shumë një “kokë” më të madhe se e para.

“Sipas standartit te Kryministrit:”Hengshin kokat e njeri-tjetrit”…situata nuk duket aspak per tu shqetesuar…
Por pasi hane kokat e njeri-tjetrit, “trimave” u hapet oreksi dhe duan te hane gjithnje e me shume nje “koke” me te madhe se e para… Ne koken tuaj “trima” dhe beni kujdes me “kokat e medha”…

Atentati ndodhi pasditen e djeshme teksa prokurori Arjan Ndoja po udhëtonte me dy persona të tjerë në automjetin tip “Benz” të llojit fuoristradë me targa ‘AA 333 ZD’, pranë Mbikalimit të Shkozetit. Bashkë me Ndojan kanë mbetur të plagosur edhe dy personat e tjerë, shoferi i prokurorit, Andi Maloku 30 vjeç dhe Aleksandër Laho, i cili ishte pasagjer. Laho njihet ndryshe edhe si Landi Muharremi dhe si “i tmerrshmi i Sukthit”.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Hëngshin kokat e njëri-tjetrit”/ Pas atentatit ndaj Prokurorit, gazetari paralajmëron Ramën: Trimave u hapet oreksi…. “Hëngshin kokat e njëri-tjetrit”/ Pas atentatit ndaj Prokurorit, gazetari paralajmëron Ramën: Trimave u hapet oreksi….Rating: 5.0
To Top