SHOWBIZ

I dashuri turk e befason Gentën me një dhuratë romantike

Genta befasohet nga i dashuri me një dhuratë romantike.

Genta dhe Huseyin po e shijojnë lidhjen e dashurisë.

Genta Ismajli ka disa muaj që e ka konfirmuar lidhjen e dashurisë me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

Këngëtarja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe me të cilat tregoi se mbrëmë u argëtua jashtë bashkë me partnerin.

Në një prej tyre, ajo shfaqet me një buqetë me trëndafila pranë të fejuarit, i cili e kishte befasuar atë mbrëmë.

Kujtojmë se Genta aktualisht po e shijon suksesin e këngës me titull “Ça me bo” në bashkëpunim me Marselin.

Loading...

Genta befasohet nga i dashuri me një dhuratë romantike.

Genta dhe Huseyin po e shijojnë lidhjen e dashurisë.

Genta Ismajli ka disa muaj që e ka konfirmuar lidhjen e dashurisë me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

Këngëtarja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe me të cilat tregoi se mbrëmë u argëtua jashtë bashkë me partnerin.

Në një prej tyre, ajo shfaqet me një buqetë me trëndafila pranë të fejuarit, i cili e kishte befasuar atë mbrëmë.

Kujtojmë se Genta aktualisht po e shijon suksesin e këngës me titull “Ça me bo” në bashkëpunim me Marselin.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . I dashuri turk e befason Gentën me një dhuratë romantike I dashuri turk e befason Gentën me një dhuratë romantikeRating: 5.0
To Top