BOTA

“I mbuluar nga gjaku dhe qelbej era…”/ Vritet në një hotel në Zvicër parukieri i Ronaldos

Është gjetur i vdekur në rrethana misterioze, Ricardo Marques Ferreira, parukieri i shumë yjeve, mes të cilëve edhe Cristiano Ronaldos.

Portugezi nga Madeira është gjetur pa shenja jeta në dhomën e tij të hotelit në Zyrih, i mbuluar nga gjaku dhe i goditur disa herë me thikë.

Alarmin e ka dhënë pastruesja, që ka hyrë në dhomë rreth orës 14 të së premtes e që e ka përshkruar “makabre” skenën që i doli para syve.

“Kishte gjak kudo dhe qelbej era alkool”, ka shtuar gruaja. Klientët e hotelit ishin ankuar për zhurmat që vinin nga dhoma që Ferreira mbante prej një jave.

Në skenën e krimit policia nuk ka gjetur thikën. Sipas asaj që raportojnë mediat është arrestuar një i dyshuar, një brazilian 39-vjeçar. Stilisti i flokëve jetojnë në Zvicër prej dy vjetësh.

Loading...

Është gjetur i vdekur në rrethana misterioze, Ricardo Marques Ferreira, parukieri i shumë yjeve, mes të cilëve edhe Cristiano Ronaldos.

Portugezi nga Madeira është gjetur pa shenja jeta në dhomën e tij të hotelit në Zyrih, i mbuluar nga gjaku dhe i goditur disa herë me thikë.

Alarmin e ka dhënë pastruesja, që ka hyrë në dhomë rreth orës 14 të së premtes e që e ka përshkruar “makabre” skenën që i doli para syve.

“Kishte gjak kudo dhe qelbej era alkool”, ka shtuar gruaja. Klientët e hotelit ishin ankuar për zhurmat që vinin nga dhoma që Ferreira mbante prej një jave.

Në skenën e krimit policia nuk ka gjetur thikën. Sipas asaj që raportojnë mediat është arrestuar një i dyshuar, një brazilian 39-vjeçar. Stilisti i flokëve jetojnë në Zvicër prej dy vjetësh.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “I mbuluar nga gjaku dhe qelbej era…”/ Vritet në një hotel në Zvicër parukieri i Ronaldos “I mbuluar nga gjaku dhe qelbej era…”/ Vritet në një hotel në Zvicër parukieri i RonaldosRating: 5.0
To Top