SHOWBIZ

Ibrahim Tatlıses baba i 7 fëmijëve, vjen reagimi i papritur i tij

Ibrahim Tatlıses: Po të kisha mendjen e sodit nuk do të bëja 7 fëmijë.

Këngëtari i njohur turk, İbrahim Tatlıses bëri një deklaratë befasuese në rrjetet sociale. Tatlıses tha, “Po të kisha mendjen e sodit, nuk do të kisha 7 fëmijë” Komentet vërshuan në postimin e tij, përcjell portali rtv21.

Ibrahim Tatlıses u martua për herë të parë me Adalet Durak në Urfa. Çifti kanë tre fëmijë: Ahmet, Gülden dhe Gülşen, një vajzë me emrin Melek Zübeyde lindi nga lidhja e Tatlıses me Perihan Savaş.

Dilan Çıtak, lindi në vitin 1989, nga lidhja me Işıl Çıtak, u shfaq në 2013 dhe Tatlıses pranoi vajzën e saj vite më vonë. Ido lindi nga marrëdhënia me këngëtaren e njohur turke, Derya Tuna.

Tatlıses ka një vajzë të quajtur, Elif Ada nga martesa e tij me Ayşegül Yıldız me të cilën u bë baba për herë të 7-të.

Loading...

Ibrahim Tatlıses: Po të kisha mendjen e sodit nuk do të bëja 7 fëmijë.

Këngëtari i njohur turk, İbrahim Tatlıses bëri një deklaratë befasuese në rrjetet sociale. Tatlıses tha, “Po të kisha mendjen e sodit, nuk do të kisha 7 fëmijë” Komentet vërshuan në postimin e tij, përcjell portali rtv21.

Ibrahim Tatlıses u martua për herë të parë me Adalet Durak në Urfa. Çifti kanë tre fëmijë: Ahmet, Gülden dhe Gülşen, një vajzë me emrin Melek Zübeyde lindi nga lidhja e Tatlıses me Perihan Savaş.

Dilan Çıtak, lindi në vitin 1989, nga lidhja me Işıl Çıtak, u shfaq në 2013 dhe Tatlıses pranoi vajzën e saj vite më vonë. Ido lindi nga marrëdhënia me këngëtaren e njohur turke, Derya Tuna.

Tatlıses ka një vajzë të quajtur, Elif Ada nga martesa e tij me Ayşegül Yıldız me të cilën u bë baba për herë të 7-të.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ibrahim Tatlıses baba i 7 fëmijëve, vjen reagimi i papritur i tij Ibrahim Tatlıses baba i 7 fëmijëve, vjen reagimi i papritur i tijRating: 5.0
To Top