SHOWBIZ

Infektohet me koronavirus gjatë xhirimeve “Hazall”, kjo është gjendja e saj

Koronavirusi po vazhdon të përhapet në gjithë botën.

Aktorja turke, Alina Boz, është bërë e njohur për publikun me rolin e “Hazall” në serialin “Fate të Kryqëzuara”.

Pas pjesëmarrjes në këtë serial, karriera e Alinës filloi të rritej gjithnjë e më shumë. Ajo vazhdon të luajë në seriale dhe filma të ndryshëm turk.

Momentalisht, aktorja është pjesë e kastit të aktorëve të serialit “Ask 101” që po transmetohet në një nga televizionet turke.

Ditën e sotme Alina është bërë kryefjala e mediave turke, për faktin se ajo ka rezultuar pozitive me Covid-19.

Vetë aktorja e ka bërë publike këtë lajm përmes një postimi në “Tëitter”, ku shprehet se gjendja e saj është e mirë dhe po kurohet në shtëpinë e saj.

Mendohet se aktorja është infektuar gjatë xhirimeve të serialit “Ask 101”, të cilat për shkak të këtij lajmi, janë ndërprerë momentalisht.

Loading...

Koronavirusi po vazhdon të përhapet në gjithë botën.

Aktorja turke, Alina Boz, është bërë e njohur për publikun me rolin e “Hazall” në serialin “Fate të Kryqëzuara”.

Pas pjesëmarrjes në këtë serial, karriera e Alinës filloi të rritej gjithnjë e më shumë. Ajo vazhdon të luajë në seriale dhe filma të ndryshëm turk.

Momentalisht, aktorja është pjesë e kastit të aktorëve të serialit “Ask 101” që po transmetohet në një nga televizionet turke.

Ditën e sotme Alina është bërë kryefjala e mediave turke, për faktin se ajo ka rezultuar pozitive me Covid-19.

Vetë aktorja e ka bërë publike këtë lajm përmes një postimi në “Tëitter”, ku shprehet se gjendja e saj është e mirë dhe po kurohet në shtëpinë e saj.

Mendohet se aktorja është infektuar gjatë xhirimeve të serialit “Ask 101”, të cilat për shkak të këtij lajmi, janë ndërprerë momentalisht.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Infektohet me koronavirus gjatë xhirimeve “Hazall”, kjo është gjendja e saj Infektohet me koronavirus gjatë xhirimeve “Hazall”, kjo është gjendja e sajRating: 5.0
To Top