BOTA

Ishin pjesë e serialit të famshëm, dy vëllezërit binjakë gjenden të vdekur (Fotot)

Dy vëllezër binjakë, u gjetën të vdekur në një pyll, që dyshohet të jetë një vetëvrasje.

Burrat 32-vjeçarë, Billy dhe Joe Smit u gjetën në një zonë të largët pranë një fermë. Ata njiheshin për pjesëmarrjen në serialin ” My Big Fat Gypsy Wedding”.

Policia në Kent mbylli një korsi në zonën Sevenoaks pasi kufomat u zbuluan në një pemë pak para mesditës së djeshme.

Familja besohet të ketë shprehur më parë shqetësimin për dyshen, të cilët u gjetën vetëm disa ditë pas Krishtlindjes dhe ditëlindjen e tyre në 16 dhjetor.

Loading...

Dy vëllezër binjakë, u gjetën të vdekur në një pyll, që dyshohet të jetë një vetëvrasje.

Burrat 32-vjeçarë, Billy dhe Joe Smit u gjetën në një zonë të largët pranë një fermë. Ata njiheshin për pjesëmarrjen në serialin ” My Big Fat Gypsy Wedding”.

Policia në Kent mbylli një korsi në zonën Sevenoaks pasi kufomat u zbuluan në një pemë pak para mesditës së djeshme.

Familja besohet të ketë shprehur më parë shqetësimin për dyshen, të cilët u gjetën vetëm disa ditë pas Krishtlindjes dhe ditëlindjen e tyre në 16 dhjetor.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ishin pjesë e serialit të famshëm, dy vëllezërit binjakë gjenden të vdekur (Fotot) Ishin pjesë e serialit të famshëm, dy vëllezërit binjakë gjenden të vdekur (Fotot)Rating: 5.0
To Top