KOSOVA

Janë rrahur Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi

Janë rrahur Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi
Loading...

Janë rrahur Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi.

Pas debatit Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në fizike.

Autori i emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për cka ka ndodhur pas emisionit.

Kërquki tregon se sipas asaj që ka thënë Abazi, Molliqaj dhe shoqëruesi i tij e kanë sulmuar. Mirëpo akoma nuk është marrë versioni i Molliqajt.

Janë rrahur Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

ADSTERA ADS

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Janë rrahur Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi Janë rrahur Dardan Molliqaj dhe Haki AbaziRating: 5.0
To Top