SHOWBIZ

Jeta luksoze e Robert Berishës, shfaqet i veshur ‘firmato’ kokë e këmbë

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes edhe Roberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit ai është shfaqur i veshur ‘firmato’ kokë e këmbë./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes edhe Roberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit ai është shfaqur i veshur ‘firmato’ kokë e këmbë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Jeta luksoze e Robert Berishës, shfaqet i veshur ‘firmato’ kokë e këmbë Jeta luksoze e Robert Berishës, shfaqet i veshur ‘firmato’ kokë e këmbëRating: 5.0
To Top