INTERESTING

Jo ç’do here ecin pushimet mbare, shiko cfar i bene deti ketyre

Jo ç'do here ecin pushimet mbare, shiko cfar i bene deti ketyre
Loading...

Jo ç’do here ecin pushimet mbare, shiko cfar i bene deti ketyre.
Edhe ne Shqiperi ka pas raste te tilla me dallga e tille dy vite me pare.

BABË E BIJË I MERR DALLGA E DETIT, 40 VJEÇARI HUMB JETËN2 vite më parëBabë e bijë i merr dallga e detit, 40 vjeçari humb jetën

Jo ç'do here ecin pushimet mbare, shiko cfar i bene deti ketyre

Një ngjarje e rëndë është regjistruar paraditen e kësaj të diele në plazhin e Divjakës ku një person ka humbur jetën, ndërsa fatmirësisht vajza e tij e mitur ka shpëtuar. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 10:30, në plazhin e Divjakës, në vendin e quajtur “Ura me dërrasa”, ku 40-vjeçari E.B., banues në Krutje dhe vajza e tij e mitur 7 vjeçe, duke u larë i ka marrë dallga me vete, shkruan Gazeta Shqip. Menjëherë pasi janë vënë re nga pushuesit e tjerë është bërë ndërhyja e nevojshme nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Divjakë të cilët në bashkëpunim me pushuesit që ndodheshin aty, arritën të shpëtonin vajzën e mitur. Pas ndihmës së parë që i është dhënë babait të saj shtetasit E.B., nuk është bërë i mundur shpëtimi i tij e për pasojë ky i fundit ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Jo ç’do here ecin pushimet mbare, shiko cfar i bene deti ketyre Jo ç’do here ecin pushimet mbare, shiko cfar i bene deti ketyreRating: 5.0
To Top