SHOWBIZ

Kafe turke e me llokum, Nora shfaqet joshëse në pranin e këtij personi

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E Nora ka vazhduar të jetë shumë aktive si në muzikë ashtu edhe në rrjetet sociale.

Ajo se ka dal në kafe me shoqen e saj. Kafe turke me llokum, pamja joshëse e Norës merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E Nora ka vazhduar të jetë shumë aktive si në muzikë ashtu edhe në rrjetet sociale.

Ajo se ka dal në kafe me shoqen e saj. Kafe turke me llokum, pamja joshëse e Norës merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kafe turke e me llokum, Nora shfaqet joshëse në pranin e këtij personi Kafe turke e me llokum, Nora shfaqet joshëse në pranin e këtij personiRating: 5.0
To Top