SHOWBIZ

Kaltrina e veshur në të kuqe, po duket më bukur se asnjëherë më parë

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo po duket shumë bukur e veshur në të kuqe./ORAinfo/

Loading...

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo po duket shumë bukur e veshur në të kuqe./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kaltrina e veshur në të kuqe, po duket më bukur se asnjëherë më parë Kaltrina e veshur në të kuqe, po duket më bukur se asnjëherë më parëRating: 5.0
To Top