SHOWBIZ

Kaltrina me këtë kombinim ka goditur në cak, do ta ‘shkrijë’ burrin e saj me pamjen

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan të gjatë e të bardhë, e kombinimi me një shami me ngjyra të vënë në kokë, po ja shton bukurin asaj.

Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ burrin e saj. /ORAinfo/

Loading...

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan të gjatë e të bardhë, e kombinimi me një shami me ngjyra të vënë në kokë, po ja shton bukurin asaj.

Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ burrin e saj. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kaltrina me këtë kombinim ka goditur në cak, do ta ‘shkrijë’ burrin e saj me pamjen Kaltrina me këtë kombinim ka goditur në cak, do ta ‘shkrijë’ burrin e saj me pamjenRating: 5.0
To Top