SHOWBIZ

Kaltrina merr dhuratën më të veҫantë, shikoni reagimin e saj

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Përmes postimit të fundit ajo shihet se ka marrë si dhuratë një vizatim të vajzës së madhe.

Kjo dhuratë duket se i ka pëlqyer shumë moderatores së njohur./ORAinfo/

Loading...

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Përmes postimit të fundit ajo shihet se ka marrë si dhuratë një vizatim të vajzës së madhe.

Kjo dhuratë duket se i ka pëlqyer shumë moderatores së njohur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kaltrina merr dhuratën më të veҫantë, shikoni reagimin e saj Kaltrina merr dhuratën më të veҫantë, shikoni reagimin e sajRating: 5.0
To Top