SHOWBIZ

Kaltrina nis pushimet me burrin dhe vajzat, lënë ‘pa mend’ me pamjen e fundit

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Së fundi, ajo ka nisur pushimet me burrin dhe vajzat.

E në foton që ka publikuar së fundi, ata po shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

Loading...

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Së fundi, ajo ka nisur pushimet me burrin dhe vajzat.

E në foton që ka publikuar së fundi, ata po shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kaltrina nis pushimet me burrin dhe vajzat, lënë ‘pa mend’ me pamjen e fundit Kaltrina nis pushimet me burrin dhe vajzat, lënë ‘pa mend’ me pamjen e funditRating: 5.0
To Top