SHOWBIZ

Kaltrina publikon një foto të ҫuditshme me vajzat e saj

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto paksa të ‘ҫuditshme’ me vajzat e saj./ORAinfo/

Loading...

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto paksa të ‘ҫuditshme’ me vajzat e saj./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kaltrina publikon një foto të ҫuditshme me vajzat e saj Kaltrina publikon një foto të ҫuditshme me vajzat e sajRating: 5.0
To Top