SHOWBIZ

Kaltrina rregullohet për në festë, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon së është rregulluar për të shkuar në festë.

E grimi i saj i thjeshtë është ai që padyshim mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon së është rregulluar për të shkuar në festë.

E grimi i saj i thjeshtë është ai që padyshim mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kaltrina rregullohet për në festë, por ky detaj mori gjithë vëmendjen Kaltrina rregullohet për në festë, por ky detaj mori gjithë vëmendjenRating: 5.0
To Top