SHOWBIZ

Kaltrina sapo doli nga ‘duart’ e Sellmës e Kacit, e kanë bërë të duket si ‘kukull’

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në pamjen e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket tamam si ‘kukull’./ORAinfo/

Loading...

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në pamjen e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket tamam si ‘kukull’./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kaltrina sapo doli nga ‘duart’ e Sellmës e Kacit, e kanë bërë të duket si ‘kukull’ Kaltrina sapo doli nga ‘duart’ e Sellmës e Kacit, e kanë bërë të duket si ‘kukull’Rating: 5.0
To Top