SHOWBIZ

Kaltrina sapo doli nga frizerja, ‘mahniti’ të gjithë me këtë grim e frizurë

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo ka dal nga frizerja dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo ka dal nga frizerja dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kaltrina sapo doli nga frizerja, ‘mahniti’ të gjithë me këtë grim e frizurë Kaltrina sapo doli nga frizerja, ‘mahniti’ të gjithë me këtë grim e frizurëRating: 5.0
To Top