SHOWBIZ

Kaltrina sjell foton më të ëmbël për festa me familjen, do t’ju ‘shkrijnë’ me pamjen

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto bashkë me familjen në prag të festive të fundvitit, e me këtë pamje do t’ju ‘mahnisin’./ORAinfo/

Loading...

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto bashkë me familjen në prag të festive të fundvitit, e me këtë pamje do t’ju ‘mahnisin’./ORAinfo/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kaltrina sjell foton më të ëmbël për festa me familjen, do t’ju ‘shkrijnë’ me pamjen Kaltrina sjell foton më të ëmbël për festa me familjen, do t’ju ‘shkrijnë’ me pamjenRating: 5.0
To Top