‘Kam rënë brenda’, Heidi pranon se është dashuruar me Romeon

Heidi dhe Romeo pavarësisht diskutimeve të shumta duket se nuk mund të rrinë pa njëri-tjetrin. Gjatë kësaj jave çifti janë përfshirë në diskutime të forta ku dhe janë munduar të mbajnë distancë. Heidi në këto situata është prekur shpesh dhe kjo i ka shërbyer për të kuptuar se është dashuruar me Romeon. Gjatë një bisede […]

‘Kam rënë brenda’, Heidi pranon se është dashuruar me Romeon

Heidi dhe Romeo pavarësisht diskutimeve të shumta duket se nuk mund të rrinë pa njëri-tjetrin.

Gjatë kësaj jave çifti janë përfshirë në diskutime të forta ku dhe janë munduar të mbajnë distancë.

Heidi në këto situata është prekur shpesh dhe kjo i ka shërbyer për të kuptuar se është dashuruar me Romeon.

Gjatë një bisede me Ilnisën dhe Meritonin, ky i fundit i thotë modeles se Romeo është djalë i mirë shumë.

‘Ky është në autobuz! Unë jam rëndë, kam rënë brenda. E kupton dot? Është shumë rëndë situata. Është skandal,-tha Heidi.

Po ashtu gjatë mbrëmjes së djeshme teksa Romeo i tha mos më shiko më fare dhe Heidi dëgjohet t’i thotë se e bën se e do.

Zëkat mes tyre kanë marrë fund në mbrëmje por duket se raporti i tyre nuk është i sheshuar për shkak të dinamikave të lojës në shtëpinë vip.

Linku: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/