SHOWBIZ

Kaq shumë është rritur vajza e Lirimit e Lules, është bërë tamam si ‘kukull’

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet vajza e tyre e cila është bërë e bukur si ‘kukull’./ORAinfo/

Loading...

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet vajza e tyre e cila është bërë e bukur si ‘kukull’./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kaq shumë është rritur vajza e Lirimit e Lules, është bërë tamam si ‘kukull’ Kaq shumë është rritur vajza e Lirimit e Lules, është bërë tamam si ‘kukull’Rating: 5.0
To Top