SHOWBIZ

Kaq shumë është rritur vajza e Mozikut, po duket një kopje e babit në foton e fundit

Mozzik është një prej reperëve më të përfolur kosovar.

Ai arriti të bëhet tejet i suksesshëm për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e tij po pëlqehen shumë, përcjell ORAinfo.

Mozzik është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas asaj muzikore.

Po aq e përfolur sa ai është edhe vajza e tij Hana.

E Hana duket se po rritet shumë shpejt dhe po bëhet një kopje e babait./ORAinfo/

Loading...

Mozzik është një prej reperëve më të përfolur kosovar.

Ai arriti të bëhet tejet i suksesshëm për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e tij po pëlqehen shumë, përcjell ORAinfo.

Mozzik është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas asaj muzikore.

Po aq e përfolur sa ai është edhe vajza e tij Hana.

E Hana duket se po rritet shumë shpejt dhe po bëhet një kopje e babait./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kaq shumë është rritur vajza e Mozikut, po duket një kopje e babit në foton e fundit Kaq shumë është rritur vajza e Mozikut, po duket një kopje e babit në foton e funditRating: 5.0
To Top