SHOWBIZ

Këngëtarja e njohur e priti me pite Leonora Jakupin

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se Jehona Sopi e ka pritur me pite./ORAinfo/

Loading...

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar se Jehona Sopi e ka pritur me pite./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Këngëtarja e njohur e priti me pite Leonora Jakupin Këngëtarja e njohur e priti me pite Leonora JakupinRating: 5.0
To Top