SHOWBIZ

Këngëtarja e njohur kosovare tenton të hyjë në Shqipëri e armatosur, ja çka i ndodhi

Kapet me ar’më në kufi Fjolla Morina.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se Policia Kufitare e Morinës ka ndaluar këngëtaren Fjolla Morina e cila tentojë të hyjë në Shqipëri duke mbajtur ar’më zjarri me vete.

Si rezultat i kontrolleve të shtuara dhe analizës së riskut, ka kaluar për kontroll të imtësishëm në vijën e dytë një automjet tip audi që drejtohej nga këngëtarja, Morina.

Gjatë kontrollit, këngëtares ju gjet në çanten e dorës një ar’më zjarri pistoletë.

Loading...

Kapet me ar’më në kufi Fjolla Morina.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se Policia Kufitare e Morinës ka ndaluar këngëtaren Fjolla Morina e cila tentojë të hyjë në Shqipëri duke mbajtur ar’më zjarri me vete.

Si rezultat i kontrolleve të shtuara dhe analizës së riskut, ka kaluar për kontroll të imtësishëm në vijën e dytë një automjet tip audi që drejtohej nga këngëtarja, Morina.

Gjatë kontrollit, këngëtares ju gjet në çanten e dorës një ar’më zjarri pistoletë.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Këngëtarja e njohur kosovare tenton të hyjë në Shqipëri e armatosur, ja çka i ndodhi Këngëtarja e njohur kosovare tenton të hyjë në Shqipëri e armatosur, ja çka i ndodhiRating: 5.0
To Top