SHOWBIZ

Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare

Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare
Loading...

Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare.

Ajo ka vite që është pjesë e skenës muzikore dhe zhanri ku identifikohet ajo është pop dhe popullore.

Përveç muzikës, Vulaj, shquhet edhe për linjat perfekte trupore. Ajo përkujdeset shumë për fizikun e saj, e fotografitë e dëshmojnë këtë.

Bukuroshja ka publikuar disa poza me bikini, ku shfaqet shumë tërheqëse. Ajo nuk ka hezituar t’i ekpozojë tatutë e saj në pjesët intime.

Edhe pse 40 vjeçare, trupi i Gjyste Vulajt duket si i një 20 vjeçareje. /KosovaToday/

Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptare Këngëtarja Gjyste Vulaj është një ndër artistet më të dashura shqiptareRating: 5.0
To Top