SHOWBIZ

Kështu i këndoi gjyshja Ledrit në “Babyshower”

Gjyshja i këndoi Ledrit në “Babyshower”.

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha së shpejti do bëhen prindër të një vajze.

Ardhja në jetë e vajzës, çiftin e gëzoi shume dhe në lidhje me këtë Ledri dhe Sara dje organizuan “Babyshower”.

E veçanta e kësaj feste për Ledrin ishte momenti kur gjyshja e tij, Naxhije Buçinca këndoi për të.

Në këtë ditë feste çifti ftoi personat më të dashur, të cilët i dhuruan një ditë speciale me prezencën e tyre. Lajmin se po bëhen prindër çifti e konfirmoi përmes nje video buzë detit në muajin korrik.

Loading...

Gjyshja i këndoi Ledrit në “Babyshower”.

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha së shpejti do bëhen prindër të një vajze.

Ardhja në jetë e vajzës, çiftin e gëzoi shume dhe në lidhje me këtë Ledri dhe Sara dje organizuan “Babyshower”.

E veçanta e kësaj feste për Ledrin ishte momenti kur gjyshja e tij, Naxhije Buçinca këndoi për të.

Në këtë ditë feste çifti ftoi personat më të dashur, të cilët i dhuruan një ditë speciale me prezencën e tyre. Lajmin se po bëhen prindër çifti e konfirmoi përmes nje video buzë detit në muajin korrik.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kështu i këndoi gjyshja Ledrit në “Babyshower” Kështu i këndoi gjyshja Ledrit në “Babyshower”Rating: 5.0
To Top