SHOWBIZ

Këtë e ka dëshmuar me anë të imazhit të fundit ku shihet në një formë shumë të mirë

Auto Draft
Loading...

Ajo ka një bukuri të rrallë.

Aktorja e njohur shqiptare Arjola Demiri, për publikun shqiptar njihet më së miri me rolin e tropojanes me emrin “Çbanja”, që paraqiste një vajzë burrërore, shkruan Indeksonline.

Ajo njihet si një femër shumë e fortë, duke qenë se pas ndarjes nga burri, arriti me sukses t’i rriste fëmijët e saj duke punuar fort edhe në ndërtimin e karrierës si aktore.

Arjola angazhohet në projekte të shumta filmike, duke qenë mjaft e dashur për publikun.

Ajo edhe pse nënë dhe e angazhuar maksimalisht në profesionin e saj si aktore, ka arritur që me sukses të ruaj linjat e saj trupore dhe bukurinë.

Këtë e ka dëshmuar me anë të imazhit të fundit ku shihet në një formë shumë të mirë.

Auto Draft

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Këtë e ka dëshmuar me anë të imazhit të fundit ku shihet në një formë shumë të mirë Këtë e ka dëshmuar me anë të imazhit të fundit ku shihet në një formë shumë të mirëRating: 5.0
To Top