BOTA

Kim Jong Un i rrethuar nga ushtare identike që qajnë për të (FOTO)

Lideri i Koresë së Jugut, Kim Jong Un u fotografua i rrethuar nga një grup ushtaresh femra, të cilat shihen duke qarë.

Fotoja është bërë në Korenë e Veriut, gjatë vizitës së liderit të këtij vendi. Kim vizitoi dje repartin e grave të Ushtrisë Popullore Koreane, të vendosur në bregdetin jugperëndimor të Koresë.

Gratë, të gjitha të veshura njësoj dhe pothuajse identike janë vendosur rreth liderit, ndërsa ky i fundit buzëqesh para aparatit fotografik.

Loading...

Lideri i Koresë së Jugut, Kim Jong Un u fotografua i rrethuar nga një grup ushtaresh femra, të cilat shihen duke qarë.

Fotoja është bërë në Korenë e Veriut, gjatë vizitës së liderit të këtij vendi. Kim vizitoi dje repartin e grave të Ushtrisë Popullore Koreane, të vendosur në bregdetin jugperëndimor të Koresë.

Gratë, të gjitha të veshura njësoj dhe pothuajse identike janë vendosur rreth liderit, ndërsa ky i fundit buzëqesh para aparatit fotografik.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kim Jong Un i rrethuar nga ushtare identike që qajnë për të (FOTO) Kim Jong Un i rrethuar nga ushtare identike që qajnë për të (FOTO)Rating: 5.0
To Top