SHOWBIZ

Kjo është e dashura e Robertit pas ndarjes nga Nora?!

Kjo është e dashura e Robertit pas ndarjes nga Nora?!
Loading...

Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje media siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. Media nga burimet e saj merr vesh se vajza në fjalë quhet Jessica Kadiu dhe prej vitesh jeton në New York. “Roberti dhe Jessica ka një vit që janë në lidhje”, thotë ky burim. Vajza në fjalë është nga Shqipëria, saktësisht nga qyteti i Burrelit. Madje, Kadiu ka publikuar një fotografi në InstaStory pikërisht nga vendi ku po qëndron në Turqi./BotaSot

Kjo është e dashura e Robertit pas ndarjes nga Nora?!

Jessica Kadiu

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

ADSTERA ADS

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kjo është e dashura e Robertit pas ndarjes nga Nora?! Kjo është e dashura e Robertit pas ndarjes nga Nora?!Rating: 5.0
To Top