MEDICINE

Kjo është një super mjeke e mbuluar me tatuazhe, shiko me shume !

Auto Draft
Loading...

Kjo është një super mjeke e mbuluar me tatuazhe, shiko me shume !

Dr Sarah Grey është padyshim një prej mjekëve më të veçantë botë, për shkak të tatuazheve të shumta që mban në trup.

Ajo po përpiqet që të thyejë paragjykimet, për “profesionistët me tatuazhe”.

Auto Draft

Auto Draft

Modelja dhe mjekja 31-vjeçare, që punon në një spital në Adelaide, dëshiron të shembë paragjykimet rreth “mjekut tradicional”.

Sara bëri tatuazhin e parë në moshën 16 vjeçare dhe e përshkruan veten si një “koleksioniste arti”.

Auto Draft

Sarah ka 62.4 mijë ndjekës në Instagram dhe e përshkruan veten në internet si një “Doktoreshë e dekoruar”.

Auto Draft
Auto Draft
Auto Draft
Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kjo është një super mjeke e mbuluar me tatuazhe, shiko me shume ! Kjo është një super mjeke e mbuluar me tatuazhe, shiko me shume !Rating: 5.0
To Top