SHOWBIZ

Kjo është shtëpia dhe vetura luksoze e Arta Bajramit

Arta Bajrami prezanton shtëpinë dhe veturën e saj luksoze.

Arta Bajrami ka vite që është pjesë e estradës shqiptare, shkruan GazetaBlic.Këngëtarja e cila numëron qindra projekte të realizuara, tashmë bën një jetë të mirë, duke qenë se agjenda e saj është mjaft e ngjeshur me koncerte.

E kjo ka bërë që t’i siguroj vetes dhe familjes së saj kushte të mira.
Në Instagram, përmes një postimi ajo ka pozuar para shtëpisë së saj dhe veturës super luksoze të tipit BMW.

Ndryshe, Arta ka vite që është e martuar me Xhim Sekiraqën dhe së bashku kanë tre fëmijë, e ndërsa bashkëshorti i saj vetëm ditë më parë u bë njëri nga aksionerët e klubit futbollistik FC Prishtina.

Loading...

Arta Bajrami prezanton shtëpinë dhe veturën e saj luksoze.

Arta Bajrami ka vite që është pjesë e estradës shqiptare, shkruan GazetaBlic.Këngëtarja e cila numëron qindra projekte të realizuara, tashmë bën një jetë të mirë, duke qenë se agjenda e saj është mjaft e ngjeshur me koncerte.

E kjo ka bërë që t’i siguroj vetes dhe familjes së saj kushte të mira.
Në Instagram, përmes një postimi ajo ka pozuar para shtëpisë së saj dhe veturës super luksoze të tipit BMW.

Ndryshe, Arta ka vite që është e martuar me Xhim Sekiraqën dhe së bashku kanë tre fëmijë, e ndërsa bashkëshorti i saj vetëm ditë më parë u bë njëri nga aksionerët e klubit futbollistik FC Prishtina.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kjo është shtëpia dhe vetura luksoze e Arta Bajramit Kjo është shtëpia dhe vetura luksoze e Arta BajramitRating: 5.0
To Top