SHOWBIZ

Kjo vajzë e vogël, tani është një prej prezantueseve më të bukura kosovare

Elita Rudi është emri i një prej prezanteseve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën private ku tani është e martuar me reperin e njohur, Gjiko dhe ka një djalë, përcjell ORAinfo.

Elitën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale krahas angazhimeve të shumta.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj e ku duket se ka qenë një fëmijë shumë i ëmbël./ORAinfo/

Loading...

Elita Rudi është emri i një prej prezanteseve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën private ku tani është e martuar me reperin e njohur, Gjiko dhe ka një djalë, përcjell KosovaToday.

Elitën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale krahas angazhimeve të shumta.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga fëmijëria e saj e ku duket se ka qenë një fëmijë shumë i ëmbël. /KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Kjo vajzë e vogël, tani është një prej prezantueseve më të bukura kosovare Kjo vajzë e vogël, tani është një prej prezantueseve më të bukura kosovareRating: 5.0
To Top