SHOWBIZ

Krejt ndryshe, Gresën e Shyhretes nuk do ta njihni në foton e fundit

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket bukur dhe më ndryshe se herave të tjera./ORAinfo/

Loading...

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket bukur dhe më ndryshe se herave të tjera./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Krejt ndryshe, Gresën e Shyhretes nuk do ta njihni në foton e fundit Krejt ndryshe, Gresën e Shyhretes nuk do ta njihni në foton e funditRating: 5.0
To Top