SHOWBIZ

Krejt ndryshe, Yllkën nuk do ta njihni me stilin e saj të ri

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka ditë më parë u bë nënë e një vajze, e këtë e tregoi përmes postimeve të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është paraqitur me një stil krejt ndryshe nga ai se si jemi mësuar ta shohim zakonisht./ORAinfo/

Loading...

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka ditë më parë u bë nënë e një vajze, e këtë e tregoi përmes postimeve të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është paraqitur me një stil krejt ndryshe nga ai se si jemi mësuar ta shohim zakonisht./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Krejt ndryshe, Yllkën nuk do ta njihni me stilin e saj të ri Krejt ndryshe, Yllkën nuk do ta njihni me stilin e saj të riRating: 5.0
To Top